HR
Region:
TECH-MASTERS Polska Lokalizacja została zmieniona
  • TECH-MASTERS Austria
  • TECH-MASTERS Polska
  • TECH-MASTERS Germany
  • TECH-MASTERS Czech
  • TECH-MASTERS Slovakia
  • TECH-MASTERS Croatia
  • TECH-MASTERS Hungary
  • TECH-MASTERS Romania
  • TECH-MASTERS Slovenia
  • TECH-MASTERS Italia
  • TECH-MASTERS Group

Kariera

Szukasz nowego wyzwania? Chcesz dalej rozwijać swoją karierę?
Oferujemy pozycje wymagające kreatywności i stanowiska z różnorodnymi zadaniami, które nigdy się nie znudzą.
Oto nasze aktualne oferty pracy:

Regionalny Menedżer sprzedaży bezpośredniej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
 Aktywna sprzedaż bezpośrednia w terenie: rozszerzanie terenów, szukanie nowych klientów, praca z podległymi pracownikami w terenie
 Zarządzanie zespołem Przedstawicieli Handlowych
 Praktyczne treningi w terenie z Przedstawicielami Handlowymi
 Wdrażanie procesów zapewniających wysoką efektywność sprzedaży bezpośredniej
 Wprowadzanie nowych produktów
 Odpowiedzialność za wynik sprzedażowy podległego zespołu
 Prowadzenie szkoleń sprzedażowych i produktowych
 Ścisła współpraca z Zarządem
 Rekrutacja

WYMAGANIA
 Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2B
 2 lata doświadczenia w zarządzaniu rozproszonym zespołem sprzedaży bezpośredniej
B2B
 Umiejętność budowania zespołu, motywowania i organizowania pracy
 Stuprocentowa lojalność i uczciwość wobec firmy
 Orientacja na sukces grupy i pracę zespołową
 Komunikatywny język angielski
 Bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie Excel
 Ciągły rozwój własny
 Mobilność ze względu na rozproszony zespół sprzedażowy
 Otwartość na ciągłe zmiany

TO OFERUJEMY
 Pracę dopasowaną do Twojej osobowości (umożliwiamy Ci wykonanie analizy Thomas, którą praktycznie wykorzystujemy we współpracy)
 Szkolenia stacjonarne i w siedzibie w Austrii
 Wartościowy feedback
 Wynagrodzenie stałe i prowizja od grupy
 Samochód, tablet, laptop
 Prywatną opiekę medyczną
 Otwarty na Twoje pomysły zespół współpracowników

Jako przodująca w bezpośredniej sprzedaży firma, jesteśmy od wielu lat ekspertami w zakresie profesjonalnych rozwiązań w dziedzinie napraw i konserwacji. Nasze wysokiej jakości produkty z powodzeniem są stosowane w warsztatach naprawczych, w działach utrzymania ruchu oraz w zakładach przemysłowych w całej Europie. W ostatnich latach stworzyliśmy specjalistyczną linię dla branży gastronomicznej. Służymy naszym klientom wiedzą techniczną i fachowym doradztwem.

Aplikacje należy przesłać na adres: rekrutacja@tech-masters.eu